Сьогодні, 4 липня, свій ювілейний День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва, заступник декана факультету мистецтв Король Анатолій Миколайович!
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2016/04/Korol.png)
Шановний Анатолію Миколайовичу! Прийміть наші найщиріші вітання! Бажаємо, щоб не зменшувались сили і витривалість, щоб не зникали бажання і мрії. Щоб не тільки день народження, але і кожен наступний день приносили задоволення від життя, натхнення до звершень і бажання жити, любити, творити. Нехай Вас супроводжує удача, не залишає здоров’я, гріє любов, надихають рідні та близькі, поважають колеги!
Факультет мистецтв
Кафедра образотворчого мистецтва