ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У РЕГІОНАЛЬНОМУ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОМУ СЕМІНАРІ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»

ЕМБЛЕМА ЯКІСТЬ

Вельмишановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь
у регіональному науково-методичномусемінарі

«ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»,
що проводиться 14 травня 2014 року мистецько-педагогічним факультетом Інституту розвитку дитини Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Напрями роботи семінару:
1. Формування педагогічної майстерності учителів мистецьких дисциплін в умовах ступеневої освіти.
2. Теоретичні та методичні аспекти підготовки фахівців мистецьких дисциплін у вищій школі.
3. Новітні технології навчання дисциплін мистецького спрямування.
4. Естетичні засади виховання та розвитку творчо-обдарованих дітей у мистецькій освіті

Робочі мови семінару: українська, російська.

У програмі семінару:
• мистецький вернісаж;
• майстер-класи викладачів мистецько-педагогічного факультету;
• презентація мистецько-освітнього проекту «Обдарована родина – обдарована дитина».

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном:
8-093-9943264 (Побірченко Олена Михайлівна).

Чекаємо на Вас! З повагою, оргкомітет!