ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

5 квітня 2019 року з 8:00 до 16:00 Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини запрошує випускників закладів загальної середньої освіти та студентів ЗВО І-ІІ рівня акредитації на день відкритих дверей.

Випускники матимуть можливість відвідати безкоштовні пробні сесії ЗНО з української мови і літератури, експрес-курси підготовки до ЗНО з усіх предметів, що виносяться на конкурс.

Абітурієнти також зможуть ознайомитися з новаціями вступної кампанії 2019 року, презентаціями освітніх програм за ступенями «Бакалавр» та «Магістр», програм подвійного диплома, отримати індивідуальні профорієнтаційні консультації та пройти комп’ютерну профдіагностику з метою визначення перспективного напрямку при виборі майбутньої професії.

Прес-центр УДПУ

ЗБАГАЧЕННЯ ЕМОЦІЙНО-ЕСТЕТИЧНОГО ДОСВІДУ ШКОЛЯРІВ У ПРОЦЕСІ СПІЛКУВАННЯ З МУЗИЧНИМ МИСТЕЦТВОМЗБАГАЧЕННЯ ЕМОЦІЙНО-ЕСТЕТИЧНОГО ДОСВІДУ ШКОЛЯРІВ У ПРОЦЕСІ СПІЛКУВАННЯ З МУЗИЧНИМ МИСТЕЦТВОМ

(з досвіду роботи старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Балдинюк Н.А.) «Пізнання світу почути неможливо без розуміння й переживання музики, без глибокої потреби слухати музику й діставати насолоду від

ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Нещодавно на кафедрі образотворчого мистецтва  відбулися комплексний кваліфікаційний екзамен «Педагогіка, психологія та методика викладання образотворчого мистецтва», та захист магістерських робіт студентів заочної форм навчання спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ 30-ЛІТТЯ МИСТЕЦЬКИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ 30-ЛІТТЯ МИСТЕЦЬКИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

Шановні викладачі, студенти, гості! Запрошуємо Вас на святковий концерт з нагоди 30-ліття мистецьких спеціальностей Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, який відбудеться 22 листопада 2019 року о 13:00 год.