ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

На базі кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва та кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 23 листопада 2018 року проводиться ІІ Всеукраїнська учнівсько-студентська олімпіада з музичного мистецтва.

Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитих учнів, стимулювання їх до креативної діяльності, створення умов до творчого зростання обдарованої молоді в музичному мистецтві.

До участі в Олімпіаді запрошуються учні музичних шкіл та загальноосвітніх закладів, а також студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

До складу журі Олімпіади входять викладачі кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва та кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Для виявлення рівня інструментально-виконавських та співацьких умінь та навичок, учасники олімпіади демонструють виконання інструментального (стиль та жанр за вибором учасника) та вокального (за вибором учасника: академічного, народного чи естрадного жанру; а капела, під фонограму (мінус) чи супровід) творів.

Контактна інформація:

093 924 31 50 – Семенчук Василь Васильович, завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін;

067 288 83 55 – Радзівіл Тетяна Анатолівна, в. о. завідувача кафедри інструментального виконавства.

kafedra-iv@meta.ua

kafedra_m@meta.ua