ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗІ СВЯТОМ СТРІТЕННЯ, ДОРОГІ ДРУЗІ!

ЗІ СВЯТОМ СТРІТЕННЯ, ДОРОГІ ДРУЗІ!

Сьогодні ‒ одне із дванадцяти найбільших свят у церковному календарі християн ‒ Стрітення Господнє. А за народною традицією, цього дня зима зустрічається з весною. Врешті приходить Стрітення, і зима, яка в народній уяві поставала старою бабою, вперше зустрічається з літом, гарною, рум’яною дівчиною.

Про цей день у народі живе й досі красива легенда. У ній розповідається, що зустрівшись на Стрітення, стара зима й молоде літо сперечаються – кому йти, а кому залишитися. Якщо під вечір потеплішає – Літо перемогло Зиму, якщо похолоднішає – навпаки.

Вітаємо всіх із цим Великим святом! Бажаємо Божого благословення! Нехай Стрітення Господнє стане символом  миру на нашій Українській землі! Зі святом Вас, дорогі друзі!

ЗІ СВЯТОМ СТРІТЕННЯ ВАС, ДОРОГІ ДРУЗІ!