ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОГОЛОШЕННЯ! ВІДБУДУТЬСЯ СТУДЕНТСЬКІ ЗБОРИ, НА ЯКИХ ОБИРАТИМУТЬСЯ ПРЕДСТАВНИКИ ДЛЯ УЧАСТІ У ВИБОРАХ РЕКТОРА УНІВЕРСИТЕТУ

30 вересня 2020 року о 8:30 на території навчального корпусу №4 (музичний корпус) відбудуться загальнофакультетські студентські збори, на яких обиратимуться представники від факультету для участі у виборах ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

З 9.30 до 13.00 на території корпусу 4 (музичного корпусу) відбудуться вибори кандидатів.

Явка ОБОВ’ЯЗКОВА!