Шановні студенти! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнської студентської наукової конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів», яка відбудеться 28 квітня 2016 року на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Місяць: Лютий 2016
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2016/02/Blahodijnyj-festyval.jpg)
ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ «ВІЗАВІ» ТА «ЯВОРИНА» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У БЛАГОДІЙНОМУ ФЕСТИВАЛІ «ПЕРЕМОЖЕМО РАК РАЗОМ»ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ «ВІЗАВІ» ТА «ЯВОРИНА» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У БЛАГОДІЙНОМУ ФЕСТИВАЛІ «ПЕРЕМОЖЕМО РАК РАЗОМ»
24 лютого в Уманському міському Будинку культури імені Ю.К. Смолича за участі хореографічних колективів міста відбувся благодійний фестиваль «Переможемо рак разом». Благодійний хореографічний фестиваль пройшов за підтримки міського голови Олександра Цебрія і об’єднав хореографічні колективи
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2016/02/Vitajemo-1.jpg)
ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
Сьогодні свій День народження святкує диспетчер факультету мистецтв, чарівна, життєрадісна та завжди привітна Світлана Миколаївна Бурлака! Шановна Світлано Миколаївно! Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2016/02/Nastanovcha-konferentsiya.jpg)
ВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ
Сьогодні на факультеті мистецтв відбулася настановча конференція до виробничої практики для студентів 4 курсу напрямів підготовки 6.020202 Хореографія, 6.020204 Музичне мистецтво та 6.020205 Образотворче мистецтво. На початку роботи конференції заступник декана факультету мистецтв з педагогічної
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/01/blah-horeohraf3.jpg)
ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ «ВІЗАВІ» ТА «ЯВОРИНА» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У БЛАГОДІЙНОМУ ФЕСТИВАЛІ «ПЕРЕМОЖЕМО РАК РАЗОМ»ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ «ВІЗАВІ» ТА «ЯВОРИНА» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У БЛАГОДІЙНОМУ ФЕСТИВАЛІ «ПЕРЕМОЖЕМО РАК РАЗОМ»
24 лютого в Уманському міському Будинку культури імені Ю.К.Смолича за участі хореографічних колективів міста відбувся благодійний фестиваль «Переможемо рак разом». Благодійний хореографічний фестиваль пройшов за підтримки міського голови Олександра Цебрія і об’єднав хореографічні колективи Умані з благородною метою
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2016/02/Olimpiada-I-tur.jpg)
ВІДБУВСЯ І ТУР МІЖВУЗІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «ХОРЕОГРАФІЯ»ВІДБУВСЯ І ТУР МІЖВУЗІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «ХОРЕОГРАФІЯ»
Нещодавно на факультеті мистецтв відбувся І тур Міжвузівської олімпіади з дисципліни «Хореографія». На олімпіаду виносилися наступні завдання: 1) теоретична складова: тестування з дисциплін хореографічного циклу; 2) практична складова: імпровізація на задану музику (стилізований танець) у
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/12/Z-Dnem-narodzhennya.jpg)
ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
Сьогодні свій День народження святкує кандидат педагогічних наук, професор кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, заслужений працівник освіти України, талановитий музикант та високопрофесійний педагог Дмитро Іванович Балдинюк! Вельмишановний Дмитре Івановичу! Щиро вітаємо Вас із нагоди Дня
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/02/Holovna15.jpg)
ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ РІДНОЇ МОВИВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ РІДНОЇ МОВИ
Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.