День: 08.11.2021

ЗАПРОШУЄМО НА V ДИСТАНЦІЙНУ ВСЕУКРАЇНСЬКУ УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКУ ОЛІМПІАДУ З МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВАЗАПРОШУЄМО НА V ДИСТАНЦІЙНУ ВСЕУКРАЇНСЬКУ УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКУ ОЛІМПІАДУ З МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

На базі кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 22 листопада 2021 року відбудеться V дистанційна Всеукраїнська учнівсько-студентська олімпіада з музичного мистецтва (далі – Олімпіада). Метою Олімпіади є

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У VІI МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У VІI МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у VІI Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Молодь, освіта, наука та мистецтво», яка відбудеться 25-26 листопада 2021 року на базі кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.