Напередодні новорічних свят на кафедрі образотворчого мистецтва відбулася підсумкова атестація здобувачів ОС «Магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво): комплексний кваліфікаційний екзамен «Педагогіка, психологія та методика викладання образотворчого мистецтва» (19 грудня), а також захист кваліфікаційних
Місяць: Грудень 2022
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/Znimok-ekrana-2022-12-14-18.40.57.png)
ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «Магістр» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «Магістр» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)
Виробнича практика є обов’язковою складовою навчального процесу в педагогічному університеті, оскільки вона передбачає практичну професійну підготовку в умовах наближених до педагогічної діяльності вчителя. Педагогічна практика забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх вчителів образотворчого мистецтва з їх
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/mnohaya-lita.jpg)
ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
30 грудня свій День народження відзначає завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, заслужений працівник культури України, керівник народного українського хору «Кобзар» та фольклорного ансамблю «Софія», учасник вокального гурту «Гонта» Семенчук Василь Васильович. Шановний імениннику! Прийміть
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/4.jpg)
СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО).СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО).
Напередодні Новорічних свят на кафедрі образотворчого мистецтва традиційно підводяться підсумки і оцінювання результатів роботи здобувачів ОС «бакалавр» та «магістр» спеціальності 014Середня освіта (Образотворче мистецтво). У надзвичайно складних умовах відбувається нині навчальний процес. Багато викликів і
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/Foto-zastavka.jpg)
ДИСТАНЦІЙНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ДВОТУРОВИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ЗОРЕГРАЙ»ДИСТАНЦІЙНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ДВОТУРОВИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ЗОРЕГРАЙ»
18 грудня 2022 р. відбувся ДИСТАНЦІЙНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ДВОТУРОВИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ЗОРЕГРАЙ». Фестиваль засновано та проводився за підтримки благодійної організації Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» та «Злагодафест» Уряду Республіки Болгарії, Міністерства освіти та науки та Міністерства
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_5280769201214177460_y.jpg)
ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!
22 грудня 2022 року на базі культурно-освітнього центру Фаворит Фест відбувся Міжнародний конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва онлайн «Новорічна магія мистецтва». Диплом лауреата ІІ ступеня конкурсу отримала студентка ІІІ курсу Уманського державного педагогічного університету імені
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/Na-zastavku.jpg)
ХІІІ ДВОТУРОВИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС МИСТЕЦТВ “ТИ-МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ“ХІІІ ДВОТУРОВИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС МИСТЕЦТВ “ТИ-МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ“
28.11 – 10.12.2022 р., відбувся ХІІІ Двотуровий міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв “ТИ-МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ“, для всіх творчих колективів та окремих виконавців, незалежно від ВІКУ і місця проживання. Головною метою (ціллю) є: підвищення рівня професійної компетентності
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/Fotoram.io_.jpg)
ПЕРЕМОГА ГІТАРИСТІВ НА МІЖНАРОДНОМУ ДВОТУРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «СХОДИНКИ ДО МАЙСТЕРНОСТІ»ПЕРЕМОГА ГІТАРИСТІВ НА МІЖНАРОДНОМУ ДВОТУРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «СХОДИНКИ ДО МАЙСТЕРНОСТІ»
10-11 грудня 2022 року відбувся ІХ Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс «Сходинки до майстерності». За рішенням журі найвищий ступінь нагороди Гран-прі отримали: Азарій Чадай-Фесик (І курс ОС «Магістр») та гітарний дует «Містерія» (у складі Анатолія Коваленка та Вікторії