ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАГОДИ 72-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

З НАГОДИ 72-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Відповідно Указу Президента України  та листа на ім,я ректора УДПУ, про заходи 8-9 травня щодо відзначення 72-ї річниці перемоги у Другій світовій війні, Дня пам,яті та примирення, повідомляємо наступне:

– 8 травня о 20.00 біля міського Будинку культури відбудеться свічкова хода за участі молоді міста-просимо забезпечити по 5 осіб з числа студентів з лампадками від кожного ф-ту/інституту тощо.

9 травня о 10.00 відбудеться мітинг біля обеліску Слави (Вічний Вогонь біля старого корпусу УДПУ) –просимо делегувати представників від кожного ф-ту/інституту до 5-ти осіб.

9 травня о 23.00 у центральному сквері міста відбудеться Перша Хвилина Миру. Запрошуються усі бажаючі.