ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗВЕДЕНИЙ РЕЙТИНГ З ОРГАНІЗАЦІЙНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ

ЗВЕДЕНИЙ РЕЙТИНГ З ОРГАНІЗАЦІЙНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ

6 років поспіль в університеті, наприкінці навчального року, підводиться підсумок рейтингу професорсько-викладацького складу з організаційно-виховної роботи. До розгляду беруться показники штатних науково-педагогічних працівників за результатами навчального року. Рейтингова оцінка здійснюється за 22 показниками. Відповідно до поданих матеріалів завідувачами кафедр, складений рейтинг за 2014/2015 навчальний рік.
Загальний рейтинг викладачів визначається за сумою набраних балів з кожного виду діяльності.
Дякуємо, дорогі колеги, за вашу самовіддану працю. Далі з новими силами – в новий навчальний рік!

Завантажити (DOC, 1.29MB)