ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

У цей літній день святкує свій День народження кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри хореографії та художньої культури, керівник народного аматорського ансамблю народного танцю “Яворина” Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Куценко Сергій Володимирович!

Шановний Сергію Володимировичу! Щиро вітаємо Вас зі святом! Від усього серця бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії та творчих успіхів! Хай кожен день приносить радість і натхнення та наповнює життя сонячним настроєм! Хай здійсняться усі Ваші мрії!

Адміністрація факультету мистецтв,
кафедра хореографії та художньої культури