ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТАНЦЮВАЛЬНУ КАЗКУ “МУХА-ЦОКОТУХА”

Шановні студенти, викладачі, гості!

Кафедра хореографії та художньої культури запрошує переглянути танцювальну казку “Муха-Цокотуха”, яка відбудеться 22 березня 2019 року о 13:00 в актовій залі корпусу №3 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Хореографічне дійство пройде за участі студентів 3-го та 4-го курсів спеціальності “Хореографія” та учнів початкових класів Уманської ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 у контексті творчої співпраці під час проходження педагогічної практики. Керівник практики – Гекалюк Людмила Юріївна

.

Запрошуються всі бажаючі! Вхід вільний!