ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ЗАВІТАЛИ ДО КОМУНАЛЬНОГО ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО КОЛЕДЖУ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ»

18 березня викладачі факультету мистецтв завітали до Комунального вищого навчального закладу «Олександрійського коледжу культури і мистецтв» з метою презентації Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, а також ознайомлення студентів випускних курсів з умовами прийому до ЗВО у 2019 році.

У рамках міні Дня Відкритих Дверей відбулись майстер-класи від викладачів факультету мистецтв УДПУ ім. Павла Тичини. Так метою інтегрованого майстер-класу від викладачів кафедри хореографії та художньої культури І. С. Грошовик та Л. Ю. Гекалюк для студентів спеціальності 024 «Хореографія», став пошук нових технологій формування творчого потенціалу майбутнього викладача хореографії засобами сучасного танцювального мистецтва та акторської майстерності.

Студенти спеціальності 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності» спеціалізації: Народне пісенне мистецтво, вивчали музичні особливості регіонального фольклору на пісенному матеріалі Уманщини та разом із завідуючим кафедрою музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ імені Павла Тичини, В. В. Семенчуком здійснили експеримент із аранжування народної пісні.

А студентам спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» було запропоновано спробувати власні сили у майстер-класі з «Писанкарства». Техніку розпису курячих яєць на Великдень продемонстрував старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Ю. В. Коваленко.

Щиро вдячні директору КВНЗ «Олександрійського коледжу культури і мистецтв», Заслуженому працівнику освіти Івану Михайловичу Баранову та завідувачу з навчальної та професійної практики КВНЗ «Олександрійського коледжу культури і мистецтв» Ользі Володимирівни Чернявській за гостинність! З нетерпінням очікуємо на нові зустрічі!