На факультеті мистецтв відбулося нагородження учасниць та переможців фотоконкурсу «Міс факультету мистецтв – 2019».
За результатами голосування, участь в якому взяли понад 2000 осіб із 19 країн світу, ІІ віце-міс факультету мистецтв стала студентка спеціальності «Музичне мистецтво» – Маргарита Очинська; І віце-міс факультету мистецтв, студентка спеціальності «Хореографія» – Ілона Гончар; Міс факультету мистецтв, студентка спеціальності «Хореографія» – Анна Мороз.
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/03/Mis_Moroz_2019_2-733x1024.png)
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/Mis_2019-1024x478.jpg)
Декан факультету мистецтв, Терешко Інна Григорівна, привітала всіх учасниць та побажала нових звершень та подальших перемог!
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/Mis_2019-2-648x1024.jpg)
Дівчата були нагороджені солодкими призами та грамотами.