ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У VІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ”

Шановні викладачі, аспіранти, докторанти! Запрошуємо взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», яка відбудеться 17-18 жовтня 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Тематичні напрями конференції:
– Філософський аспект мистецької освіти.
– Гуманізація мистецької освіти.
– Формування морально-естетичних цінностей особистості засобами мистецтва (світовий досвід).
– Розвиток творчої особистості у процесі викладання дисциплін мистецького циклу.
– Інтеграція в системі мистецької освіти.
– Виховний і розвивальний потенціал художньої діяльності.
– Підготовка майбутніх учителів мистецьких дисциплін (сучасні освітні технології) у контексті євроінтеграційних процесів.

Робочі мови: українська, російська, польська, англійська, німецька.

Відповідно до тематики конференції просимо надіслати заявку та копію квитанції про оплату організаційного внеску до 04 жовтня 2019 року на електронну адресу: veravera@meta.ua

Організаційний комітет планує видання збірника наукових праць VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи» у періодичному науковому виданні Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини «Проблеми підготовки сучасного вчителя» (січень-лютий 2020 р.), що входить до переліку фахових видань України (Бюлетень ВАК України № 4, 2011 р.), у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук (постанова президії ВАК України від 23 лютого 2011 р., № 1–05/2).

Контактна інформація:
Адреса оргкомітету:20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28,
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет мистецтв
Телефон: +380 (63) 790-22-29 (Калабська Віра Степанівна)
E-mail: veravera@meta.ua