ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 4 травня, свій День Народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Умрихіна Оксана Станіславівна!

Сьогодні день для Вас особливий —
Ваш день народження, чудовий і ясний!
Нехай він буде радісний, щасливий,
Як дощик теплий, літній і рясний!
Бажаємо море щастя, море квітів
І здійснення всіх заповітних мрій.
Бажаємо миру в домі, миру в світі
І миру завжди у Вашій душі!

Адміністрація факультету мистецтв,
кафедри інструментального виконавства

ВІТАННЯ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТАВІТАННЯ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА

Дорогі юні друзі! Шановне студентство!  Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента. Ви активні, розумні, прогресивні, талановиті. Ваші здобутки та перемоги – вагомий внесок у розвиток нашого факультету та університету.

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України прагне бути максимально корисною та ефективною для українських молодих вчених, а тому ініціює проведення Всеукраїнського опитування «Наукова молодь в Україні», метою

ВІДБУЛИСЯ XVI МІЖНАРОДНІ ПЕДАГОГІЧНО-МИСТЕЦЬКІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА О. П. РУДНИЦЬКОЇ «НЕПЕРЕРВНА ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА ХХІ СТОЛІТТЯ: ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ, ТЕНДЕНЦІЇ»ВІДБУЛИСЯ XVI МІЖНАРОДНІ ПЕДАГОГІЧНО-МИСТЕЦЬКІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА О. П. РУДНИЦЬКОЇ «НЕПЕРЕРВНА ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА ХХІ СТОЛІТТЯ: ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ, ТЕНДЕНЦІЇ»

6 грудня 2018 р. на базі Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України відбулися XVI Міжнародні педагогічно-мистецькі читання пам’яті професора О. П. Рудницької «Неперервна педагогічна освіта ХХІ століття: досвід, інновації, тенденції».