ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ НА КРАЩИЙ ХУДОЖНІЙ ТВІР ПРО ЖИТТЯ І ТВОРЧІСТЬ Т. ШЕВЧЕНКА

Шановні студенти!

Кафедра української літератури та українознавства проводить конкурс на кращий художній твір (поезія, проза, драма) про життя і творчість Тараса Шевченка. До участі запрошуються студенти мистецько-педагогічного факультету.

Иллюстрация

Тематичні напрями для опрацювання:
1. Україна у творчості Т. Шевченка.
2. Діти у творчості Т. Шевченка.
3. Мати у творчості Т. Шевченка.
4. Жінка у творчості Т. Шевченка.
5. Християнський світ у творчості Т. Шевченка.
6. Наука у творчості Т. Шевченка.
7. Козацтво у творчості Т. Шевченка.
8. Мистецтво у творчості Т. Шевченка.
9. Народний співець у творчості Т. Шевченка.
10.Вільна тема.
Твори обсягом 200 слів подати до 5 березня 2014р. Козинському Леоніду Володимировичу.