ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

18-27 липня 2022 року відбувся Міжнародний багатожанровий двотуровий благодійний конкурс мистецтв «LAND OF TALENTS 2022 – З МИРОМ У СЕРЦІ» (міжнародний проект УКРАЇНА-АВСТРІЯ)

У номінації «Інструментальне мистецтво. Фортепіано» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляла студентка кафедри інструментального виконавства Терлецька Аріна (клас старшого викладача Бойко Ірини Михайлівни).

Терлецька Аріна виборола І місце у V віковій категорії та отримала диплом лауреата І ступеня.

До складу журі входили:

• ЛИСЕНКО ЮЛІЯ – музикант, методист вищої категорії КММЦЗКНЗ, викладач КДШМ
  • НАТАЛІЯ ЧЕРНІКОВА – методист, викладач, завідуюча кафедри народних інструментів
  • МИКОЛА ПОЧЕРНЯЄВ – художник, викладач, лауреат міжнародних конкурсів
  • ШИМОН КУБАНЬ – хореограф, учасник Празького камерного балету
  • ДАВИД ГЮНТХЕР – музикант, композитор, викладач фортепіано
  • ЯН БУРКХАРДТ – викладач вокально-хорових дисциплін, педагог, диригент

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасницю фестивалю-конкурсу та її керівника з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ З УСПІШНИМ ЗАВЕРШЕННЯМ НАВЧАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ З УСПІШНИМ ЗАВЕРШЕННЯМ НАВЧАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

Дорогі наші випускники! У зв’язку з пандемією університетська громада не може провести урочисту церемонію вручення дипломів. Але ми, професорсько-викладацький склад та студенти факультету, щиро вітаємо Вас з важливою, яскравою подією

ОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ СТУДЕНТА-ХОРЕОГРАФАОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ СТУДЕНТА-ХОРЕОГРАФА

Після закінчення школи, кожна людина обирає свій подальший шлях. Обирає те, з чим буде далі йти по життю. Так як людина творча, я обрала для себе найкращий, на мій погляд,

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ У МЕЖАХ СЕРІЇ ПРОСВІТНИЦЬКИХ ВЕБІНАРІВ «ЦВІТ УКРАЇНСЬКОЇ ПЕДАГОГІКИ: СУЧАСНЕ І МИНУЛЕ».ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ У МЕЖАХ СЕРІЇ ПРОСВІТНИЦЬКИХ ВЕБІНАРІВ «ЦВІТ УКРАЇНСЬКОЇ ПЕДАГОГІКИ: СУЧАСНЕ І МИНУЛЕ».

Серед постатей, які визначають історію розвитку української суспільно-громадської думки, просвітницького руху кінця ХІХ і до 40-х років ХХ століття одна з найяскравіших – Софія Русова. Трагізм її долі полягає в