ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «КУПИ ІГРАШКУ – ДОПОМОЖИ ЗСУ»

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «КУПИ ІГРАШКУ – ДОПОМОЖИ ЗСУ»

23 грудня 2022 року на факультеті  мистецтв відбулась благодійна акція «Купи іграшку – допоможи ЗСУ». Студенти та викладачі спеціальності: Образотворче мистецтво, власноруч створили ялинкові прикраси та розписали новорічні ялинкові іграшки.

В холі нового корпусу студенти поставили ялинку, на яку і почепили свої витвори мистецтва. Кожен хто заходив, просто не міг пройти повз.

Всього, творчість здобувачів та їх керівників зібрала на допомогу нашим воїнам ЗСУ – 5400 гр. Викладачі кафедри Образотворчого мистецтва – Семенова О.В., та Білоус А.О., разом зі студентами факультету, 28 грудня передали всі кошти Уманській волонтерській організації «Разом».

Адміністрація факультету мистецтв завжди підтримує ініціативи своїх здобувачів. Адже всі ми, працюємо на благо нашої держави, тим самим пришвидшуючи Нашу ПЕРЕМОГУ!

ПРИВІТАННЯ ОСВІТЯН М. МОНАСТИРИЩА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМПРИВІТАННЯ ОСВІТЯН М. МОНАСТИРИЩА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

2 жовтня 2013 року відбувся грандіозний концерт з нагоди Дня працівника освіти за участі творчих колективів мистецько-педагогічного факультету. Вже вкотре наші студенти та викладачі достойно представляють наш університет на сценах

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає заступник декана факультету мистецтв з виховної роботи, викладач кафедри хореографії та художньої культури, прекрасний і талановитий хореограф Грошовик Ірина Сергіївна. З Днем народження, Ірино Сергіївно!

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР»НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР»

Згідно з робочим навчальним планом та графіком навчального процесу здобувачів вищої освіти денної форми навчання освітнього ступеня «Магістр» 2 курсу спеціальності: 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) освітня програма Середня освіта