ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «КУПИ ІГРАШКУ – ДОПОМОЖИ ЗСУ»

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «КУПИ ІГРАШКУ – ДОПОМОЖИ ЗСУ»

23 грудня 2022 року на факультеті  мистецтв відбулась благодійна акція «Купи іграшку – допоможи ЗСУ». Студенти та викладачі спеціальності: Образотворче мистецтво, власноруч створили ялинкові прикраси та розписали новорічні ялинкові іграшки.

В холі нового корпусу студенти поставили ялинку, на яку і почепили свої витвори мистецтва. Кожен хто заходив, просто не міг пройти повз.

Всього, творчість здобувачів та їх керівників зібрала на допомогу нашим воїнам ЗСУ – 5400 гр. Викладачі кафедри Образотворчого мистецтва – Семенова О.В., та Білоус А.О., разом зі студентами факультету, 28 грудня передали всі кошти Уманській волонтерській організації «Разом».

Адміністрація факультету мистецтв завжди підтримує ініціативи своїх здобувачів. Адже всі ми, працюємо на благо нашої держави, тим самим пришвидшуючи Нашу ПЕРЕМОГУ!

ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

для студентів  спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) Педагогічна практика є невід’ємною частиною підготовки бакалаврів   до  майбутньої професійної діяльності. 01.02.2021 р., у режимі онлайн (платформа ZOOM), на кафедрі музикознавства та