ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАС «МИСТЕЦТВО ПИСАНКАРСТВА»

МАЙСТЕР-КЛАС «МИСТЕЦТВО ПИСАНКАРСТВА»

Напередодні Великодніх свят на базі Регіонального науково-творчого центру художньої освіти  і майстерності факультету мистецтв традиційно відбувся майстер-клас «Мистецтво писанкарства», який  провели викладачі кафедри образотворчого мистецтва Олена СЕМЕНОВА та Ярослава ГОЛУБЕНКО. У заході змогли взяти участь усі бажаючі: викладачі, студенти, діти.

Українська традиція виготовляти писанки сягає своїм корінням ще в сиву давнину. На кольоровій поверхні писаної восковими знаками писанки закодовані дохристиянські вірування, символи Христового Воскресіння. Для людей, не обізнаних з секретами розпису писанки,  може здатись, що це справа складна і не кожному під силу. Однак, писанку пишуть не руки, а душа.

Учасники майстер-класу мали змогу поринути в історію створення писанок, дізнатися про їх різновиди та зміст закодованих символів, насолодитися чудовою атмосферою передвеликодніх приготувань та створити свою власну писанку – символ народження життя, його безперервності та оновлення.

На майстер-класі панувала неймовірна атмосфера духовного збагачення, обміну думками, досвідом, свіжими новаторськими ідеями. Усі присутні збагатилися позитивними враженнями, неймовірною енергетикою творчого процесу, відчуттям гармонії і душевного спокою, отримали задоволення та яскраві враження! Адже недарма писанка вважається чудодійною після нанесення на неї орнаменту.

Щиро дякуємо організаторам та учасникам дійства! Бажаємо світлих Великодніх свят, Перемоги, добра і Божої благодаті!

Примножуймо та збагачуймо духовну скарбницю рідного краю! Все буде Україна!!!

МІС МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ-2015МІС МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ-2015

21 травня 2015 року на мистецько-педагогічному факультеті відбулася грандіозна подія – другий конкурс краси та грації «Міс МПФ-2015»! У конкурсі взяли участь чарівні студентки нашого факультету з різних спеціальностей: образотворче

УКРАЇНА – ЄВРОПЕЙСЬКА ДЕРЖАВА!УКРАЇНА – ЄВРОПЕЙСЬКА ДЕРЖАВА!

День Європи ‑ це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність. У День Європи Європейський Союз виходить на вулиці України, щоб разом з українцями показати,

ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ ХОРЕОГРАФИ ЗДІЙСНИЛИ ЕКСКУРСІЙНУ ПОДОРОЖ ДО СТОЛИЦІ УКРАЇНИВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ ХОРЕОГРАФИ ЗДІЙСНИЛИ ЕКСКУРСІЙНУ ПОДОРОЖ ДО СТОЛИЦІ УКРАЇНИ

Здійснюючи освітній процес відповідно до сучасних вимог підготовки майбутніх учителів хореографії, колектив кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини використовує максимум форм і методів у