І ЗНОВУ НАГОРОДА!

Викладачі факультету мистецтв, Волошин П.М., Купчик В.А., Семенчук В.В. відомі своєю видатною діяльністю в галузі  культури і мистецтва, отримали почесну відзнаку від Українського козацтва.

За особистий внесок у виконання громадянських програм щодо відродження та розвитку Українського козацтва, були удостоєні почесної нагороди – ордена “Козацький хрест з мечами ІІ ступеня”. Відзнаку вручив генеральний хорунжий Українського козацтва, отаман Уманського коша імені Івана Гонти – Володимир Сивак, а також заступник Уманського отамана по осавульській службі, полковник – Олександр Сокуренко. Ця важлива подія підкреслює вагомий внесок викладачів у підтримку та розвиток української культурної спадщини та козацької традиції.

Вітаємо із заслуженою нагородою. Бажаємо подальших успіхів.  Нехай ваша праця завжди приносить радість і користь для нашого суспільства!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

21 липня  свій День народження  відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та  вокально-хорових дисциплін  Сирота Зоя Миколаївна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас із Днем народження ! Від щирого серця

ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Вчора на факультеті мистецтв відбулося традиційне свято – презентація першого курсу! За два місяці навчання студенти мали змогу здружитися, стати єдиним колективом, щоб у повній мірі показати всі свої таланти

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сьогодні свій День народження святкує викладач кафедри образотворчого мистецтва Сердюк Ярослава Олексіївна! Шановна Ярославо Олексіївно – бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття та нових творчих звершень! Прийміть наші щирі й сердечні вітання