ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА IX МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЮ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі IX Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО», яка відбудеться 23-24 листопада 2023 року на базі кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Тематичні напрями конференції:

• Концептуальні засади сучасної мистецької освіти.
  • Естетичні та етичні основи педагогічної майстерності майбутніх учителів мистецьких дисциплін.
  • Психолого-педагогічні засади мистецької освіти.
  • Педагогічна інноватика в системі мистецької освіти.
  • Інтеркультурні тенденції сучасної мистецької освіти.
  • Музикознавство та вокально-хорове мистецтво – проблеми, сьогодення, перспективи.

Участь у конференції дистанційна (онлайн Zoom). Посилання на вхід у Zoom Конференцію:

ID конференції: 859 3840 0137

Код доступу: 993798

Орієнтовний регламент роботи конференції (за київським часом)

23 листопада 2023 року

09:45-10:00 Онлайн під’єднання учасників конференції до платформи Zoom
10:00-12:00 Відкриття конференції. Пленарне засідання
12:00-14:00 Обідня перерва
14:00-17:00 Музичний телеміст Україна – Китай

24 листопада 2023 року

10:00-12:00

Лекція «Мистецтво після Майдану». Лектор – Геннадій ГУТГАРТС, керівник Благодійної організації «Благодійний фонд «Добре серце Київ», художник, куратор першого міжнародного мультижанрового фестивалю мистецтв «Свобода вибору».

14:00-17:00 Дискусійні платформи за секціями

Робочі мови: українська, польська, англійська, німецька.

Організаційний комітет планує видрукувати тези – у збірнику матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Молодь, освіта, наука та мистецтво».

Програма конференції, сертифікати і збірники тез в електронному форматі будуть надіслані учасникам на їх електронні адреси.

З більш детальними умовами участі в конференції – ознайомтесь, будь ласка, в інформаційному листі.

Завантажити (DOCX, 23KB)

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 3  травня, свій День народження відзначає старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Коваленко Юрій Вікторович. Шановний Юрію Вікторовичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Від усього серця бажаємо

СЛОВО КОБЗАРЯ НА ВІКИ У НАШІЙ ПАʼМЯТІ!СЛОВО КОБЗАРЯ НА ВІКИ У НАШІЙ ПАʼМЯТІ!

Протягом багатьох віків український народ створював традиції, притаманні тільки українському народу, в яких відображається національний характер, патріотизм та волелюбність. Джерелом таких традицій є народна творчість, зокрема творчість народного поета, великого

Метою проведення конкурсу є виявлення талановитих особистостей і надання їм можливості реалізації свого творчого потенціалу, формування і розвиток творчих здібностей, естетичного смаку студентської молоді. Конкурс відбудеться у номінації «авторська пісня»