ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОБГОВОРЕННЯ ЯКОСТІ ОП 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО). (ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА)

24 листопада 2023 року на кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ імені Павла Тичини в рамках ІХ Міжнародної інтернет-конференції «Молодь, освіта, наука та мистецтво» відбулася дискусійна платформа зі стейкхолдерами, роботодавцями щодо обговорення питань якості освітньо-професійної програми, 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). (Художня культура) ОС «магістр» – підготовка фахівців, майбутніх педагогів-музикантів.

Під час обговорення були присутні стейкхолдери – керівники загальноосвітніх шкіл та фахових педагогічних коледжів; гарант освітньої програми; члени проєктної групи та викладачі кафедри, що забезпечують викладання фахових дисциплін за ОПП.

Гарант ОПП 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). (Художня культура) ОС «магістр» кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, заслужений працівник культури України Волошин П. М. ознайомив присутніх з особливостями підготовки фахівців за освітньо-професійною  програмою, переліком дисциплін, програмними результатами навчання, фаховими та загальними компетентностями. Під час обговорення присутні висловили свої думки щодо якості навчання за освітньою програмою, змісту освітніх компонентів, включаючи вибіркові дисципліни та практичну підготовку. Присутні вносили свої пропозиції щодо переліку дисциплін вільного вибору та загальні рекомендації для покращення ОПП 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). (Художня культура) ОС «магістр», зокрема було наголошено на актуальності питань щодо викладання навчальних дисциплін в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

УЧАСТЬ У ПРИВІТАННІ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИУЧАСТЬ У ПРИВІТАННІ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

МАЙСТЕР-КЛАС ЗІ СТВОРЕННЯ ГНІЗД ДО ВЕЛИКОДНЯМАЙСТЕР-КЛАС ЗІ СТВОРЕННЯ ГНІЗД ДО ВЕЛИКОДНЯ

Великдень, як відомо, велике свято для всіх християн. І традиції його святкування складалися сторіччями. Але кожен народ схильний святкувати його по-своєму. Неможливо уявити український Великдень без писанок, неповторні орнаменти та

МІС МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ-2014МІС МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ-2014