ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День Народження святкує викладач кафедри інструментального виконавства Тарасюк Леся МихайлівнаАдміністрація та увесь трудовий колектив мистецько-педагогічного факультету вітає Лесю Михайлівну зі святом!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Шановна імениннице! Щиросердечно вітаємо Вас з цієї приємної нагоди. Від душі зичимо міцного здоров’я, добробуту, натхнення, оптимізму та великих успіхів у творчій та педагогічній праці, нових вагомих здобутків на трудовій ниві. Нехай подальша життєва дорога завжди веде Вас до омріяних вершин, а доля дарує повні щастям многії літа. З Днем Народження!

Співробітники мистецько-педагогічного факультету

Один коментар до “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!”

1. Любові, достатку, миру, злагоди, всього найкращого. І Вашої чарівної посмішки на многа літа!!!