ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИСТЕЦТВО ЗА РАДИ МИРУ!»

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИСТЕЦТВО ЗА РАДИ МИРУ!»

На мистецько-педагогічному факультеті відбулась яскрава подія – благодійна акція «Мистецтво заради миру!». Першими на факультеті її підтримали студенти-вокалісти класу викладачів кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Надії Андріївни Балдинюк та Петра Миколайовича Волошина.

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИСТЕЦТВО ЗА РАДИ МИРУ!»

Сама назва благодійної акції – «Дивосвіт пісенної магії» – створила серед глядачів неповторну атмосферу пісенного дійства. Усіх присутніх виступаючі переконали, що співак впливає на глядача не тільки звуком, словом, мімікою та жестами, а й особливою акторською привабливістю.
Єдність індивідуального естетичного почуття, розуміння глибинних шарів психології образу, яскраву майстерність продемонстрували Яна Замрій і Расим Багіров виконавши дует Одарки і Карася з опери С. Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» (клас старшого викладача Н. А. Балдинюк), який був яскраво завершений хореографічною постановкою «Їхали козаки» народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» (художній керівник Сергій Володимирович Куценко).

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИСТЕЦТВО ЗА РАДИ МИРУ!»БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИСТЕЦТВО ЗА РАДИ МИРУ!»

Оригінальністю виконання вирізнялися пісні у виконанні Юлії Лисянської «Ой верше, мій верше», «Я все еще люблю», «You lost me», «Афганский вальс».

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИСТЕЦТВО ЗА РАДИ МИРУ!»

Полонили усіх присутніх щирістю та теплотою почуттів пісні Олександра Біденка «Чорнобривці», «Как молоды мы были», авторська пісня «Знаю».

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИСТЕЦТВО ЗА РАДИ МИРУ!»

Не залишили байдужими слухачів і пісні у виконанні Вікторії Гальчинської «Не отрекаются любя», «Повертайся живим».

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИСТЕЦТВО ЗА РАДИ МИРУ!»

Справжньою окрасою пісенного свята був і дует Вікторії Гальчинської та Олександра Біденка, у виконанні якого майстерно прозвучала пісня «Така як ти» в танцювальному супроводі народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» (художній керівник Людмила Михайлівна Андрощук).

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИСТЕЦТВО ЗА РАДИ МИРУ!»

Віртуозною виконавською майстерністю зачарували пісні Расима Багірова «Варто чи ні», «Shape of my heart» у супроводі інструментального ансамблю «Багіров – band».

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИСТЕЦТВО ЗА РАДИ МИРУ!»

Яскравість художнього вираження музичного образу продемонстрував Богдан Плахотній, виконавши з особливою теплотою та ліризмом пісню «Вечная любовь».

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИСТЕЦТВО ЗА РАДИ МИРУ!»

Олексій Жовтюк зачарував усіх слухачів своїм вокальним талантом, виконавши пісню «Танго для всех».

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИСТЕЦТВО ЗА РАДИ МИРУ!»

Окрасою сценічної майстерності був виступ колективу «Сербіян-star» у складі студентів Александара Джоджевича, Дарко Марковича, Йована Дрманіча.

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИСТЕЦТВО ЗА РАДИ МИРУ!»

Естетична індивідуальність кожного виконавця мистецької акції продемонструвала м’яку та делікатну чуттєвість, потужний, невпинний, могутній порив, витонченість, своєрідний виконавський колорит.
У фіналі мистецького дійства пролунала у виконанні студентів, викладачів, присутніх у залі пісня Тараса Петриненка «Україна», яка об’єднала і продемонструвала громадянську позицію всіх учасників благодійного концерту.

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИСТЕЦТВО ЗА РАДИ МИРУ!»

Успіху мистецької акції сприяли майстерно розроблений сценарій автора та ведучої Людмили Юріївни Гекалюк, підготовлені відео презентації старшого викладача кафедри Світлани Миколаївни Радченко, творча співпраця художнього керівника народного аматорського ансамблю «Яворина» Сергія Володимировича Куценка, концертмейстера Ірини Володимирівни Бурлаки, звукооператора Олега Григоровича Гончара.

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИСТЕЦТВО ЗА РАДИ МИРУ!» БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИСТЕЦТВО ЗА РАДИ МИРУ!»

Завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Дмитро Іванович Балдинюк висловив подяку викладачам, студентам-вокалістам, інструменталістам, хореографам за майстерно підготовлену благодійну мистецьку акцію «Дивосвіт пісенної магії!».