20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОНЛАЙН ЗУСТРІЧ «МУЗИКА ТА МУЗИКОЗНАВСТВО У РЕАЛЬНОМУ СВІТІ: ІСНУВАННЯ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ»

ОНЛАЙН ЗУСТРІЧ «МУЗИКА ТА МУЗИКОЗНАВСТВО У РЕАЛЬНОМУ СВІТІ: ІСНУВАННЯ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ»

21 квітня старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Прокулевич Оксана Валеріївна та доцент тієї ж кафедри Пиж’янова Наталія Володимирівна стали учасниками круглого столу «Музика та музикознавство у реальному світі: існування без обмежень». Організаторами заходу виступили Одеська національна музична академія ім. А.В. Нежданової та спільнота «Музикознавці України у світовій культурі».

Учасниками онлайн форуму були представники музичних ЗВО, провідні музикознавці України, Німеччини, Польщі та Китаю. В процесі наукового заходу було успішно обговорено дистанційні форми музичної освіти, що актуалізувалися у період карантину, результати якого слугуватимуть вдосконаленню досвіду дистанційного навчання у сфері музичного мистецтва.

Важливою та цінною ланкою наукового зібрання стала презентація доктором мистецтвознавства, професором Олександрою Іванівною Самойленко монографії «Психологія мистецтва: сучасні музикознавчі проекції».

У дослідженні здійснено оновлений підхід до психології мистецтва як музикознавчої дисципліни, визначено її методологічні засади, предметний і категоріальний зміст, основні проблемні напрями. Запропоновано авторську концепцію психології мистецтва як галузі сучасного гуманітарного знання, музикознавчої епістемології як метатеоретичного рівня психології мистецтва, що висвітлює питання музичного мислення, музичної свідомості та її мовної організації, іманентних чинників музичного логосу.

Проведення Круглого столу з презентацією книги О. І. Самойленко «Психологія мистецтва: сучасні музикознавчі проекції» підтвердило думку про важливість відкриття нових теоретичних та практичних перспектив музичної освіти в Україні і світі.

Залишити відповідь

Схожі новини

ВІДБУВСЯ ЕКЗАМЕН З ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ НАРОДНО-СЦЕНІЧНОГО ТАНЦЮВІДБУВСЯ ЕКЗАМЕН З ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ НАРОДНО-СЦЕНІЧНОГО ТАНЦЮ

На дворі нестерпна спека, сонце не шкодує тепла, а в студентів мистецько-педагогічного факультету своя спека у танцювальному залі. 10 червня відбувся черговий екзамен студентів 44 групи напряму підготовки «Хореографія» з

ВІДБУВСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»ВІДБУВСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

25 квітня 2016 року на базі факультету мистецтв відбувся ІІ Всеукраїнський науково-практичний семінар з Міжнародною участю «Проблеми інструментального виконавства в умовах сучасної мистецької освіти» організатором якого є кафедра інструментального виконавства

ВИСТАВКА «ТІНЬ ГОЙЇ»ВИСТАВКА «ТІНЬ ГОЙЇ»

13 березня студенти і викладачі факультету мистецтв спеціальності «Образотворче мистецтво» відвідали виставку картин та скульптур «Тінь Гойї», яка відкрилась в Уманському художньому музеї 11 березня і присвячена проблемам суспільства, що