ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРО ПЕРЕНЕСЕННЯ ВИХІДНИХ ДНІВ У 2015 РОЦІ

ПРО ПЕРЕНЕСЕННЯ ВИХІДНИХ ДНІВ У 2015 РОЦІ

Шановні викладачі та студенти! Повідомляємо Вас, що відповідно до наказу В. о. ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини О.І. Безлюдного № 140 о/д від 27.02.2015 року «Про перенесення вихідних днів», вихідні (святкові) дні перенесено на:

• понеділок 9 березня (за 8 березня – Міжнародний жіночий день);
• понеділок 13 квітня (за неділю 12 квітня – Великдень);
• понеділок 4 травня (за суботу 2 травня – День міжнародної солідарності трудящих);
• понеділок 11 травня (за суботу 9 травня – День Перемоги);
• понеділок 1 червня (за неділю 31 травня – Трійця);
• понеділок 29 червня (за неділю 28 червня – День Конституції України).

Гарних Вам вихідних!
Адміністрація факультету