ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРИВІТАННЯ З ПРИСВОЄННЯМ ВЧЕНОГО ЗВАННЯ

ПРИВІТАННЯ З ПРИСВОЄННЯМ ВЧЕНОГО ЗВАННЯ

Професорсько-викладацький та студентський колективи мистецько-педагогічного факультету вітають кандидата педагогічних наук, завідувача кафедри образотворчого мистецтва Музику Ольгу Яношівну з визначною подією – присвоєнням вченого звання доцента. Бажаємо Вам міцного здоров’я, незгасаючої енергії, оптимізму, обдарованих студентів, подальших здобутків у дослідницькій, викладацькій та творчій діяльності!

Адміністрація факультету

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Сьогодні, 9 липня, свій ювілейний День народження зустрічає кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури, художній керівник народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві», а також доброзичлива, чарівна,

МАЙСТЕР-КЛАС АНАТОЛІЯ КОВАЛЕНКА У ЧЕРКАСЬКОМУ МУЗИЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ІМЕНІ С. С. ГУЛАКА-АРТЕМОВСЬКОГОМАЙСТЕР-КЛАС АНАТОЛІЯ КОВАЛЕНКА У ЧЕРКАСЬКОМУ МУЗИЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ІМЕНІ С. С. ГУЛАКА-АРТЕМОВСЬКОГО

12 березня 2024 року у Черкаському музичному фаховому коледжі імені С. С. Гулака-Артемовського відбувся майстер-клас кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини Анатолія Коваленка «Майстерність гри на гітарі:

У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ТИМЧАСОВИМ ПРИЗУПИНЕННЯМ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ОС «МАГІСТР» ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА 14 ЛЮТОГО!У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ТИМЧАСОВИМ ПРИЗУПИНЕННЯМ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ОС «МАГІСТР» ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА 14 ЛЮТОГО!

Шановні студенти, викладачі! Відповідно до рішення засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29.01.2020 року з метою упередження та недопущення розповсюдження захворюваності, поширення грипу та ГРВІ