ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ Культурно-просвітницький центр СВЯТО СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «СВЯТКОВИЙ СНІГОПАД»

СВЯТО СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «СВЯТКОВИЙ СНІГОПАД»

16 грудня на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету відбулося свято студентської творчості «Святковий снігопад».
Захід розпочався з перегляду жартівливих шаржі «Студентські моменти», підготовлених студентом-магістрантом спеціальності «Образотворче мистецтво» – Олесем Саркаровим.
Глядачі мали можливість переглянути виступи студентів факультету: студентки 25 групи спеціальності «Музичне мистецтво» – Яни Ткачук; студентки 41 групи спеціальності «Хореографія» – Віталії Турані; студентки 35 групи спеціальності «Музичне мистецтво» – Лади Карпушиної; студентки 34-б групи спеціальності «Хореографія» – Лідії Дорофєєвої та студентки 36 групи спеціальності «Хореографія» – Діани Кислої; студентки 25 групи спеціальності «Музичне мистецтво» – Влади Шевченко; студентки 41 групи спеціальності «Хореографія» – Ілони Гончар та студента 34-б групи спеціальності «Хореографія» – Романа Прокоф’єва; студентки 15 групи спеціальності «Музичне мистецтво» – Адріани Немченко.
Найприємнішим моментом заходу стало нагородження студентів грамотами та солодкими подарунками. Кожен завідувач кафедри відзначив найкращих, найактивніших, найсумлінніших студентів їхньої спеціальності.
Декан факультету мистецтв – Інна Григорівна Терешко, також відзначила кращих студентів факультету, подякувала всім учасникам заходу й подарувала солодкі подарунки.