ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ Культурно-просвітницький центр ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА КРАЩУ КІМНАТУ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА КРАЩУ КІМНАТУ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Чистота і порядок у домі й довкола нього приносять задоволення. Свіже повітря, чистота і порядок в приміщенні – це запорука доброго здоров’я. Тому, проживаючи в гуртожитку студенти повинні дотримуватися всіх правил чистоти та внутрішнього розпорядку.

Нещодавно на факультеті мистецтв відбувся конкурс на кращу кімнату в гуртожитку. Оцінювала стан кімнат комісія у складі: декана факультету мистецтв: доц. Терешко Інни Григорівни, заступника декана з виховної роботи Тандитної Ірини Сергіївни, активістів культурно-просвітницького сектору студради Анни Мороз, Влади Шевченко.

Найкраща кімната обиралася за такими критеріями: санітарний стан, художньо-естетичне оформлення, обладнання та устрій, збереження майна, підтримання порядку у місцях загального користування та дотримання правил внутрішнього розпорядку.

За результатами рейду переможцями стали: кімната №304 гуртожитку №2 (Ольга Ткаченко, Марина Гончарова, Дар’я Закренична, Олена Колос), кімната №307 гуртожитку №2 (Валентина Воєвода, Катерина Шуляк, Тетяна Лівковська, Тетяна Бондар), кімната №457 гуртожитку №1 (Даяна Поночовна, Карина Пушкіна), кімната №457 гуртожитку №1 (Діана Огризько, Аліна Водоп’ян, Анастасія Самусенко).

Вітаємо переможців!