ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДЗНАЧИЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

8 листопада творчі колективи факультету мистецтв брали участь в урочистих заходах до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у смт Катеринопіль.

Своїх колег (керівників клубних закладів, ветеранів галузі, майстрів народного мистецтва району) вітали творчі колективи: народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (художній керівник Сергій Куценко), народний аматорський інструментальний ансамбль «Акварелі» (художній керівник Віра Калабська), народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (художній керівник Людмила Андрощук), народний аматорський колектив «Софія» (художній керівник Василь Семенчук), лауреати міжнародних фестивалів-конкурсів Владислав Іванов, Валентина Шевчук, Анастасія Шинкарук, чоловіче вокальне тріо «Гонта» у складі заслужених працівників культури України Валентина Купчика, Василя Семенчука та Петра Волошина.

Найтепліші і найщиріші слова вдячності за чудову концертну програму на адресу університету, факультету мистецтв, керівників та учасників колективів висловили заступник голови райдержадміністрації Ольга Шарига, начальник відділу культури райдержадміністрації Ольга Дорошенко.