ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Кафедра музикознавства та вокально-хорових дисциплін та деканат мистецько-педагогічного факультету щиро вітає шановного, дорогого колегу Ятла Леоніда Петровича із Днем народження!

Ятло

Бажаємо Вам творчої наснаги, натхнення на нові звершення, невичерпного оптимізму, подальших успіхів на творчій ниві, бадьорості, сімейного затишку, благополуччя, життєвих гараздів і міцного здоров’я на многая, благая літа!!!

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ДІАЛОГ КУЛЬТУР І НАРОДІВ»МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ДІАЛОГ КУЛЬТУР І НАРОДІВ»

13-17 травня творчі колективи нашого факультету, а саме: Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник – доц. Людмила Андрощук), Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – Сергій Куценко) та

ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «Магістр» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «Магістр» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Виробнича практика є обов’язковою складовою навчального процесу в педагогічному університеті, оскільки вона передбачає практичну професійну підготовку в умовах наближених до педагогічної діяльності вчителя. Педагогічна практика забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх

ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНИЙ ЦЕНТР «ВІЗАВІ» ПРОПОНУЄ СКОРИСТУВАТИСЬ ПОСЛУГАМИ ОНЛАЙНВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНИЙ ЦЕНТР «ВІЗАВІ» ПРОПОНУЄ СКОРИСТУВАТИСЬ ПОСЛУГАМИ ОНЛАЙН

Шановні викладачі та студенти! Видавничо-поліграфічний центр «Візаві» працює в дистанційному режимі та пропонує свої послуги викладачам та студентам. Замовлення приймаються на електронну пошту vizavi008@gmail.com або на вайбер (093)117 08 86.