ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ТА БАЖАЄМО НОВИХ ЗДОБУТКІВ!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ТА БАЖАЄМО НОВИХ ЗДОБУТКІВ!

З 4 по 6 вересня 2020 р. в м. Харків відбувся Чемпіонат України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат. Студентка 1 курсу 12 групи факультету мистецтв – Погосян Діана, у ваговій категорії 48 кг, поборола 7 конкуренток та увійшла до півфіналу. Змагалась з дівчатами КМС (кандидатами в майстри спорту) та посіла почесну 3 сходинку, ставши бронзовою призеркою України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат.

Щиро вітаємо Діану з перемогою та бажаємо успіхів, натхнення і подальших здобутків!