ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ СОЦІОЛОГІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ СЕРЕД МОЛОДИХ УЧЕНИХ

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ СОЦІОЛОГІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ СЕРЕД МОЛОДИХ УЧЕНИХ

Шановні молоді науковці!

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, команда проєкту “Реалізація потенціалу молодих учених в інтеграції науки, освіти, бізнесу” (Наказ МОН України від 09.12.2019 р. № 1529) та ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”, проводить всеукраїнське електронне соціологічне дослідження серед молодих учених.

Метою цього дослідження є визначення реального стану спільноти молодих учених та надання рекомендацій щодо розвитку їх потенціалу в інтеграції науки, бізнесу й освіти.

Відповіді приймаються протягом травня-липня 2020 року. Опитування анонімне і займе близько 20 хв. Участь молодих учених дуже важлива!

Анкета за посиланням

Для довідки::

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України (РМУ при МОН) — консультативно-дорадчий орган, створений з метою сприяння реалізації конституційних прав молодих учених щодо їх участі у формуванні та реалізації державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності. РМУ при МОН є правонаступником Ради молодих учених при Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації України (Держінформнауки України).

Основними завданнями Ради є:

• сприяння взаємодії Міністерства освіти і науки та самоврядних наукових молодіжних організацій наукових установ та вищих навчальних закладів України;
  • формування пропозицій щодо створення правових та соціально-економічних умов для залучення талановитої молоді до роботи у науковій сфері, стимулювання професійної діяльності молодих учених у вітчизняних наукових установах та вищих  навчальних закладах, підвищення їх фахового рівня і реалізації їх творчої та професійної активності;
  • консультативна підтримка молодих учених у питаннях науково-дослідницької діяльності, співробітництво з іноземними замовниками наукової продукції тощо;
  • сприяння залученню молодих учених до участі у конкурсах наукових робіт, формуванню колективів молодих учених для виконання перспективних наукових проектів.