23 листопада 2018 року в рамках проведення Дня Відкритих Дверей на факультеті мистецтв відбулась ІІ Всеукраїнська учнівська олімпіада з образотворчого мистецтва, учасниками якої стали учні 9-11 класів м. Умань, м. Христинівка, м. Жашків, с. Дмитрушки, с.
Місяць: Листопад 2018
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/12/Vitajemo-z-Dnem-narodzhennya.jpg)
ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
29 листопада свій День народження відзначає лаборант кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, викладач кафедри інструментального виконавства Тарасюк Леся Михайлівна. Шановна Леся Михайлівна! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя,
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/11/Olimpiada.jpg)
НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙНА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
23 листопада 2018 року на факультеті мистецтв відбувся День Відкритих Дверей. Майбутні абітурієнти ознайомились з освітнім процесом та перевагами навчання на факультеті мистецтв, прослухали лекцію «Успішний абітурієнт 2019» від помічника ректора, доцента кафедри спеціальної освіти
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/11/Kyjiv_Ukrajina-jednaje-svit.jpg)
ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ВКОТРЕ ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ!ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ВКОТРЕ ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ!
24-25 листопада 2018 року у концертній залі Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся Х Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ». У ювілейному заході взяли участь творчі колективи та солісти різних напрямків: хореографічні колективи, вокалісти, інструменталісти,
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/03/Z-Dnem-narodzhennya-1.jpg)
ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
24 листопада свій День народження відзначає викладач кафедри інструментального виконавства та концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Розумович Олександр Михайлович. Шановний імениннику! Щиро вітаємо Вас з нагоди цього свята. Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/01/kukushkin4.jpg)
МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИМАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ
23 листопада в Музеї культури та побуту Уманщини (відділ Уманського краєзнавчого музею) студент ІІ курсу факультету мистецтв, спеціальності «Образотворче мистецтво» Кукушкін Богдан провів майстер-клас «Мистецтво кераміки» для осіб із вадами слуху. Богдан спочатку мовою жестів пояснив послідовність виконання роботи,
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/11/Ekskursiya-Kyjiv.jpg)
ПОДОРОЖ ДО КИЄВАПОДОРОЖ ДО КИЄВА
16 листопада, напередодні Міжнародного дня студентів, захоплюючу і змістовну подорож до столиці нашої держави, славного міста Києва, здійснили студенти та викладачі кафедри образотворчого мистецтва. Першою зупинкою став Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара», що
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/Vitajemo.jpg)
З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!
Сьогодні свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна! Шановна Ольго Яношівно! Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, удачі, любові, невичерпного запасу