День: 31.01.2019

Завідувач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини кандидат педагогічних наук, професор Андрощук Людмила Михайлівна стала учасником ІІ Зимової школи Української асоціації дослідників освіти (УАДО) «Європейські індикатори якості освітніх досліджень» (м.

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ІІІ ТА IV КУРСІВ! 4 ЛЮТОГО ВІДБУДЕТЬСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ІІІ ТА IV КУРСІВ! 4 ЛЮТОГО ВІДБУДЕТЬСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

З 4 лютого 2019 року студенти третього і четвертого курсів факультету мистецтв відповідно до навчального плану проходитимуть педагогічну практику. Шановні студенти! Настановча конференція із педагогічної практики для студентів  31, 31-А, 34-А, 34-Б, 34, 38, 32,