ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ІННОВАЦІЙНИЙ МИСТЕЦЬКО-ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ «ЗГАДАЙМО ВАЛЬСУ ЗВУК ЧАРІВНИЙ…»

ІННОВАЦІЙНИЙ МИСТЕЦЬКО-ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ «ЗГАДАЙМО ВАЛЬСУ ЗВУК ЧАРІВНИЙ…»

На сучасному етапі одним із пріоритетних напрямів у мистецькій освіті є залучення студентів до створення та реалізації соціокультурних проектів, основною метою яких є формування культурної політики. Так, 22 квітня на мистецько-педагогічному факультеті відбулася презентація мистецько-освітнього проекту «Згадаймо вальсу звук чарівний…» (автори проекту доценти Зоя Миколаївна Сирота та Всеволод Маркович Сирота). Творчий проект – є інтеграція різних видів мистецтва: музичного, образотворчого, хореографічного.

Для реалізації проекту були створені творчі мистецько-педагогічні майстерні: художня майстерня (керівник зав. кафедри образотворчого мистецтва доцент Ольга Музика), хореографічна майстерня (керівник зав. кафедри хореографії та художньої культури доцент Людмила Андрощук) та музична майстерня (керівник ст. викладач кафедри музичного мистецтва Надія Балдинюк).

Презентація проекту перетворилася в свято музики, танцю, образотворчого мистецтва. Хорові, хореографічні, музичні колективи, вокалісти спроектували на сцені історію вальсу 17-20 століття. Кожний виступ учасників проекту – це лірична мініатюра, яка поєднувала виразність, пластичність, елегантність, блиск та віртуозність.

0

1

Відрадно, що у проекті прийняли участь учні та вчителі мистецьких дисциплін загальноосвітніх шкіл №4 і №9. Порадували своєю творчістю і випускники мистецько-педагогічного факультету різних років: Олександр Кравченко, Вікторія Хоменко, Наталія Масалітіна, Олена Андреєва, Наталія Олійник, Дмитро Ткачук, Леся Білохатюк.

1

Популярні пісні прозвучали у виконані проректора з соціального розвитку університету, голови профкому Олександра Осадчого.

1

Така інноваційна діяльність професорсько-викладацького колективу забезпечує можливість для кожного студента мистецько-педагогічного факультету реалізувати своє право на творчий розвиток, професійне зростання як майбутніх вчителів художньо-естетичного циклу.

1

4 коментарі до “ІННОВАЦІЙНИЙ МИСТЕЦЬКО-ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ «ЗГАДАЙМО ВАЛЬСУ ЗВУК ЧАРІВНИЙ…»”

1. Феєречне свято музики, танцю, образотворчого мистецтва!!!Дійство було просто казковим! Усі глядачі, думаю, просто поринули у світ вальсу… Мистецько-педагогічний факультет, як завжди, на висоті!!!
    Щиро дякую організаторам і виконавцям!!!

2. ВСЕ ПРОЙШЛО ДУЖЕ ГАРНО!!! ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ОРГАНІЗАТОРАМ ТА УЧАСНИКАМ ЗА ПРЕКРАСНЕ ДІЙСТВО, ЩО ДОЗВОЛИЛО ПОРИНУТИ У СВІТ ЧАРІВНОГО І ПРЕКРАСНОГО…МИСТЕЦЬКО ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ НА ВИСОТІ!!!!!!!!!! БРАВО!!

3. Дякую всім організаторам за таке свято! Все було дуже гарно! В залі панувала надзвичайна атмосфера!!!

4. Такий проект дійсно вражає своєю масштабністю та красою!! “МПФ – це просто клас!!! Всі талановиті в нас! ” )))