ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КАФЕДРА ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ЗАПРОШУЄ ТАЛАНОВИТУ МОЛОДЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДІ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

Кафедра інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує взяти участь у ІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з інструментального мистецтва.

Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, заохочення інтересу учнів та студентів до музично-виконавських дисциплін, стимулювання їх до креативної діяльності, створення умов для творчості обдарованої учнівської та студентської молоді в галузі музичного мистецтва, обмін творчими досягненнями між музикантами.

До участі в Олімпіаді запрошуються учні музичних шкіл і закладів загальної середньої освіти, а також здобувачі закладів вищої освіти (училищ, коледжів).

До складу журі Олімпіади входять викладачі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Заповнені анкети учасників та відео роботи (у вигляді посилання на інтернет-ресурс) просимо надсилати на електронну адресу kafedra-iv@meta.ua з поміткою «Олімпіада» до 17 червня 2020 року.

Підведення підсумків Олімпіади буде проводитися в режимі он-лайн за допомогою платформи Zoom 19 червня 2020 року. Час буде уточнено додатково!

Контактна інформація

067 288 83 55 – Радзівіл Тетяна Анатоліївна, доцент кафедри інструментального виконавства.

kafedra-iv@meta.ua ‒ електронна скринька кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Оргкомітет Олімпіади

4 коментарі до “КАФЕДРА ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ЗАПРОШУЄ ТАЛАНОВИТУ МОЛОДЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДІ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА”

1. Шановний “Факультет мистецтв”!
    Гарну справу робите. Бажаємо всім великого успіху!

З повагою, Ямпільська дитяча музична школа, Вінницька область!

2. Шановна Тетяно! Дякую за коментар і бажаю вихованцям Вашої школи великих творчих досягнень на мистецькій ниві!

3. Шановні учасники! Участь в Олімпіаді безкоштовна. Анкети і відео для участі можуть надсилати інструменталісти (незалежно від музичного інструмента) старших класів дитячих музичних шкіл і дитячих шкіл мистецтв.

4. Також цікавить ціна та які класи дитячої школи мистецтв можуть взяти участь