Шановні студенти! Польське національне агентство академічних обмінів (NAWA) оголосило прийом заявок для іноземних студентів на участь у стипендійнійних програмах для Полонії імені генерала Владислава Андерса та Стефана Банаха. Реалізація цих програм можлива в Гуманітарно-Природничому Університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові.

Стипендіальна програма для Полонії ім. генерала Владислава Андерса призначена для іноземців, які мають польське походження і є громадянами наступних країн: Білорусь, Україна, Болгарія, Чехія, Хорватія, Македонія, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Румунія, Сербія, Словаччина, Угорщина, Албанія, Вірменія, Азербайджан, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Росія, Узбекистан, Таджикистан, Туркменістан, а також країн Південної Америки і Африки, які: у випадку навчання на бакалавраті або в п’ятирічній магістратурі – здали іспити закінчення повної середньої освіти не пізніше ніж два роки тому, у випадку навчання на магістратурі – закінчили ступінь бакалавра не пізніше ніж два роки тому.

Стипендіальна програма для Полонії ім. генерала Владислава Андерса – навчання для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня – бакалавр, магістр, п’ятирічна магістерська програма. Програма дає можливість особам з польським походженням і власникам Карти Поляка навчатися у вищих навчальних закладах Польщі, покращити знання польської мови і вдосконалити рівень кваліфікації в польськомовному середовищі. Програма надає можливість отримати вищу освіту польською мовою в університетах, підвідомчих Міністерству науки та вищої освіти Польщі (за винятком філологічних напрямків, окрім польської філології), Міністерству здоров’я (медичні напрямки), Міністерству культури та національної спадщини (художні напрямки).

Програма надає можливість отримувати щомісячну стипендію Національного агентства академічних обмінів, що покриває кошти проживання у Польщі в розмірі до 1500 злотих (близько 350 євро). Заявки на отримання стипендії потрібно подавати польською мовою в електронній системі NAWA: https://programs.nawa.gov.pl/login yперіод з 16.01.2020 р. до 16.03.2020 р. до 15:00 години.

1) https://nawa.gov.pl/…/program-i…/studia-i-stopnia/ogloszenie;
2) https://nawa.gov.pl/…/program-…/studia-ii-stopnia/ogloszenie

Стипендіальна програма ім. Стефана Банаха, реалізована в рамах польської допомоги для розвитку, розрахована на іноземних студентів з країн Східного партнерства (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова і Україна), а також з країн Центральної Азії (Казахстан, Узбекистан, Туркменістан, Киргизстан, Таджикістан) і має на меті сприяти соціально-економічному розвитку вищезазначених країн. Стипендіальна програма імені Стефана Банаха – навчання для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня – магістр. Програма ім. Стефана Банаха дає можливість навчатися на магістратурі в університетах, підвідомчих Міністерству науки та вищої освіти Польщі в галузі точних, природничих, технічних, сільськогосподарських, лісничих та ветеринарних наук. На дану стипендіальну програму можуть подавати документи громадяни країн Центральної Азії та Східного Партнерства, які: є студентами останнього року бакалаврату в галузі точних, природничих, технічних, сільськогосподарських, лісничих та ветеринарних наук; закінчили бакалаврат із зазначених вище напрямків не пізніше 2015/16 академічного року, а також володіють польською мовою на рівні не нижчим ніж B1.

Програма надає можливість отримувати щомісячну стипендію Національного агентства академічних обмінів, що покриває кошти проживання у Польщі в розмірі 1500 злотих (близько 350 євро). Заявки на отримання стипендії потрібно подавати польською мовою в електронній системі NAWA: https://programs.nawa.gov.pl/login y період з 03.02.2020 р. до 16.03.2020 р. до 15:00 години. Детальну інформацію стосовно програми, умов і правил участі можна знайти за посиланням: