ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ МПФ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

СТУДЕНТИ МПФ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Нещодавно студенти 44 групи мистецько-педагогічного факультету, в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», взяли активну участь у прибиранні території нашого університету. Цього разу головним їхнім завданням була очистка території біля корпусу №4 від гілля обламаного внаслідок негоди та після зимового періоду.

DSC_0157

15 квітня 2015 року 31 групі нашого факультету випала нагода долучитися до допомоги Національному дендрологічному парку «Софіївка».
Студенти виявилися справжніми господарями! Знаходячись в теплиці, вони займались обробкою кущів троянд.

DSC_0307 DSC_0293

Усі гуртом вони підрихлювали ґрунт і виполювали бур’ян. Адже ці чудові квіти потребують особливого догляду та умов.
Інша частина групи займалися висадкою фундука на ділянках, спеціально підготовлених для саджанців.

DSC_0280

Протягом всього робочого дня студентів не покидав гумор та чудовий настрій! Адже спільна праця в колі друзів завжди дарує гарний настрій!

DSC_0321