ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЬ УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ ПРИУРОЧЕНА ПРОФЕСІЙНОМУ СВЯТУ НАУКОВЦІВ – ДНЮ НАУКИ

ВІДБУЛАСЬ УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ ПРИУРОЧЕНА ПРОФЕСІЙНОМУ СВЯТУ НАУКОВЦІВ – ДНЮ НАУКИ

15 травня в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулась Урочиста академія приурочена професійному святу науковців – Дню науки, яку урочисто відкрив академічний хор «Юність». Керівник хору ‒ доцент кафедри музичного мистецтва мистецько-педагогічного факультету, заслужений працівник культури України Леонід Ятло.

УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ ПРИУРОЧЕНА ПРОФЕСІЙНОМУ СВЯТУ НАУКОВЦІВ – ДНЮ НАУКИ

На святі були присутні високоповажні гості – представники державних органів управління, керівництво міста та району: Цебрій Олександр Володимирович – виконуючий обов’язки голови Уманської міської ради; Герасименко Оксана Володимирівна – начальник відділу освіти Уманської міської ради; Галімон Лариса Сергіївна – виконуюча обов’язки начальника районного відділу освіти Уманської райдержадміністрації та ін.

УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ ПРИУРОЧЕНА ПРОФЕСІЙНОМУ СВЯТУ НАУКОВЦІВ – ДНЮ НАУКИ

Із професійним святом науковців привітав перший проректор УДПУ ім. П. Тичини, доктор педагогічних наук, професор Безлюдний Олександр Іванович.

УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ ПРИУРОЧЕНА ПРОФЕСІЙНОМУ СВЯТУ НАУКОВЦІВ – ДНЮ НАУКИ

По завершенню вітального слова Олександр Іванович вручив дипломи кандидата наук викладачам, серед яких були представники і мистецько-педагогічного факультету. Диплом кандидата педагогічних наук отримала старший викладач кафедри музичного мистецтва Калабська Віра Степанівна.
А також вручив атестат доцента кандидату педагогічних наук, доценту кафедри образотворчого мистецтва Побірченко олені Михайлівні.

УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ ПРИУРОЧЕНА ПРОФЕСІЙНОМУ СВЯТУ НАУКОВЦІВ – ДНЮ НАУКИ

Святковим вітанням для щойно дипломованих педагогів став виступ народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» із хореографічною композицією «Пори року». Художній керівник колективу – канд. пед. наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Людмила Андрощук.

УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ ПРИУРОЧЕНА ПРОФЕСІЙНОМУ СВЯТУ НАУКОВЦІВ – ДНЮ НАУКИ УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ ПРИУРОЧЕНА ПРОФЕСІЙНОМУ СВЯТУ НАУКОВЦІВ – ДНЮ НАУКИ

Із вітальним словом до науковців університету звернувся голова профспілкової організації університету, кандидат сільськогосподарських наук, проректор з соціальних питань Олександр Семенович Осадчий.

УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ ПРИУРОЧЕНА ПРОФЕСІЙНОМУ СВЯТУ НАУКОВЦІВ – ДНЮ НАУКИ

Привітати професорсько-викладацький колектив університету прийшов і виконуючий обов’язки голови Уманської міської ради Цебрій Олександр Володимирович.

УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ ПРИУРОЧЕНА ПРОФЕСІЙНОМУ СВЯТУ НАУКОВЦІВ – ДНЮ НАУКИ

З вітальним словом до всіх присутніх у залі звернулася начальник відділу освіти Уманської міської ради Герасименко Оксана Володимирівна. А також відзначила Поченими грамотами відділу освіти Уманської міської ради викладачів університету, серед яких викладач кафедри хореографії та художньої культури мистецько-педагогічного факультету, керівник народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» Куценко Сергій Володимирович.

УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ ПРИУРОЧЕНА ПРОФЕСІЙНОМУ СВЯТУ НАУКОВЦІВ – ДНЮ НАУКИ

Яскравим подарунком до Дня науки став виступ фольклорного ансамблю «Софія». Художній керівник – заслужений працівник культури України, викладач кафедри музичного мистецтва мистецько-педагогічного факультету Василь Семенчук.

УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ ПРИУРОЧЕНА ПРОФЕСІЙНОМУ СВЯТУ НАУКОВЦІВ – ДНЮ НАУКИ

Із щири словами привітань з нагоди Дня науки на урочистому зібранні виступила проректор з наукової роботи університету, кандидат педагогічних наук, доцент Ярошинська Олена Олександрівна.
А також Олена Олександрівна привітала викладачів університету, які цьогоріч захистили дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук. Серед яких був і старший викладач кафедри образотворчого мистецтва мистецько-педагогічного факультету Король Анатолій Миколайович.

УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ ПРИУРОЧЕНА ПРОФЕСІЙНОМУ СВЯТУ НАУКОВЦІВ – ДНЮ НАУКИ

До Днів науки Радою молодих науковців університету було завершено підведення підсумків конкурсу «Кращий молодий науковець УДПУ». Серед яких було нагороджено дипломом переможця у номінації «Кращий молодий дослідник» з напряму соціальні та гуманітарні науки викладача мистецько-педагогічного факультету кафедри хореографії та художньої культури, керівника народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» Сергія Куценка.

З нагоди святкування Дня науки, студентів та викладачів університету вітав народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» з українським народним танцем «Гопак». Художній керівник колективу – викладач кафедри хореографії та художньої культури мистецько-педагогічного факультету Сергій Куценко.

Завершив урочисту Академію український народний хор «Кобзар» під керівництвом заслуженого працівника культури України Василя Семенчука.

УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ ПРИУРОЧЕНА ПРОФЕСІЙНОМУ СВЯТУ НАУКОВЦІВ – ДНЮ НАУКИ

Вітаємо науковців університету та мистецько-педагогічного факультету зокрема, бажаємо їм творчої наснаги та успіху в реалізації мрій та задумів! Зі святом!

Один коментар до “ВІДБУЛАСЬ УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ ПРИУРОЧЕНА ПРОФЕСІЙНОМУ СВЯТУ НАУКОВЦІВ – ДНЮ НАУКИ”

1. Дякую! Дуже приємно чути такі слова від своїх студентів! Це найвища відзнака, яка може бути! Люблю вас!