ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 22 вересня, свій день народження святкує викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін мистецько-педагогічного факультету  Пиж’янова Наталія Володимирівна.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Шановна Наталіє Володимирівно! Прийміть наші найщиріші вітання та побажання з нагоди Вашого Дня народження. Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя; щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі; щоб на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод. Хай добрий художник розфарбує Ваше життя яскравими фарбами, а талановитий композитор напише мажорну мелодію Вашої долі. Хай цвітом і рястом збагатяться всі Ваші дороги, доля приносить удачу у всьому, дарує Вам многіїї і благії літа.

На незбагненному цім світі,
Де на долоні все, як є –
Вам День народження привітно
Сьогодні руку подає.
В цей день Вас щиро привітають
Колеги, друзі і рідня.
Здоров’я, щастя побажають
І море радості щодня.

З повагою професорсько-викладацький та студентський
колективи мистецько-педагогічного факультету

Один коментар до “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!”

1. Прийміть найщиріші вітання з таким чудовим святом! нехай Доля дарує побільше радісних моментів, приємних зустрічей, вірних друзів! Успіхів у роботі, талановитих студентів, здійснення планів, Миру і тепла, квітів і посмішок!