ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДМИТРА ІВАНОВИЧА БАЛДИНЮКА!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДМИТРА ІВАНОВИЧА БАЛДИНЮКА!

Колектив мистецько-педагогічного факультету щиро вітає з Днем народження проректора з науково-педагогічної роботи (гуманітарні питання), завідувача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, кандидата педагогічних наук, доцента, Відмінника освіти України, Заслуженого працівника освіти України, талановитого музиканта, мудрого науковця Дмитра Івановича Балдинюка!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДМИТРА ІВАНОВИЧА БАЛДИНЮКА!

Шановний Дмитре Івановичу! Прийміть наші найщиріші вітання з цієї нагоди! Ви – справжній лідер, талановитий учений, мудрий наставник, душевна і щира людина. Ваш невичерпний запал, працелюбність, мудрість, феноменальна рішучість та людяність воістину вражає. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот. Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм та активну участь у розбудові нашого факультету та сучасної Української освіти. Висловлюємо щиру вдячність за Вашу творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання.
Хай Ваше життя буде сповнене подальших перемог і здійснених мрій. Зичимо Вам особистого щастя, подальших успіхів, безмежної енергії та наснаги у Вашій відповідальній та благородній справі! Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Хай цвітом і рястом збагатяться всі Ваші дороги, а доля приносить удачу у всьому та дарує Вам многіїї і благії літа!

Без имени-1

Адміністрація факультету
Кафедра музикознавства та вокально-хорових дисциплін
Кафедра інструментального виконавства