ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!

ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!

13-15 грудня 2023 року здобувачка вищої освіти 2 курсу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини факультету мистецтв спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) Дарина Фарбатюк (клас викладача Козій Ольги Михайлівни, концертмейстер Доніна Олена Юріївна) стала лауреатом III премії в І Міжнародному конкурсі диригентів імені Андрія Кушніренка в номінації «Хорове диригування» категорії F1. Засновниками та організаторами міжнародного конкурсу є:

• Міністерство культури України та інформаційної політики України
  • Міністерство освіти і науки України
  • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
  • Громадська організація «Пісня скликає друзів»

Мета та завдання конкурсу:

• сприяння збереженню, розвитку й популяризації кращих традицій національних шкіл диригентського мистецтва;
  • налагодження музично-культурної комунікації з представниками різних виконавських шкіл, обміну досвідом у галузі диригентського мистецтва, професійного партнерства між здобувачами і педагогами закладів фахової передвищої та вищої освіти мистецького спрямування;
  • сприяння підвищенню рівня диригентсько-виконавської майстерності учасників та професійної майстерності педагогів

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва і студентів щиро вітаємо учасницю конкурсу та її викладача з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Нещодавно на кафедрі образотворчого мистецтва  відбулися комплексний кваліфікаційний екзамен «Педагогіка, психологія та методика викладання образотворчого мистецтва», та захист магістерських робіт студентів заочної форм навчання спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У IIІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА: ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ»ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У IIІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА: ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ»

Шановні колеги! Вітаємо Вас з Новим 2017 роком і Різдвом Христовим! Бажаємо вам здоров’я, наснаги і нових творчих звершень! Запрошуємо Вас взяти участь у IIІ Міжнародній науково-практичній конференції «ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА

Завідувач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини кандидат педагогічних наук, професор Андрощук Людмила Михайлівна стала учасником ІІ Зимової школи Української асоціації дослідників освіти (УАДО) «Європейські