20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ТРАВНЕВИХ ВЕБІНАРІВ ВІД CLARIVATE ANALYTICS

ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ТРАВНЕВИХ ВЕБІНАРІВ ВІД CLARIVATE ANALYTICS

Шановні колеги, пропонуємо Вам долучитися до травневих вебінарів від Clarivate Analytics (Web of Science). 

Серія. Web of Science. Контрольні запитання

12 травня 16:15
Тема: Web of Science – база, що дає відповіді.
Тези: Як працювати з Web of Science поза межами установи? Скільки робіт за моєю темою є у Web of Science Core Collection? Якими мовами вони написані? В яких установах, країнах вони виконувалися? Як знайти контакти потенційних партнерів? Які фонди підтримували аналогічні дослідження? Як зберегти інформацію для подальшого використання? Де знайти повний текст статей? Що нам готує відкритий доступ? Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація: https://bit.ly/2VUzZGE

13 травня 16:15
Тема: Коли і чому втрачають автори та установи. Як запобігти цим втратам?
Тези: За якими критеріями оцінюють наукову діяльності автора та установи? Які основні наукометричні показники існують? До чого призводить їх коректне і некоректне використання? Які здобутки автора та установи є у Web of Science та InCites? Як їх проаналізувати? Що дасть такий аналіз? Помилки в презентації досягнень автора і установи. Чим допоможуть авторські профілі Publons|ResearcherID, ORCID, Google Scholar, ResearchGate та профіль установи? Як їх створити та підтримувати в актуальному стані? Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація: https://bit.ly/2VVc0qI

14 травня 16:15
Тема: Публікації в міжнародних виданнях.
Тези: Навіщо публікуватися в міжнародних виданнях? Де надруковано більше статей за моєю темою за останні 5 років. Як отримати перелік таких видань? Як перевірити безкоштовна публікація чи платна? Яка вартість у журналах відкритого доступу? Скільки авторів, установ, посилань в переліку літератури може бути? Скільки часу іде рецензування/публікація? За яким форматом оформити статтю? Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Як підібрати та оцінити видання з Web of Science Core Collection? Як перевірити чи індексується видання у Web of Science Core Collection? Відповіді на ваші запитання
Реєстрація: https://bit.ly/3c9H8s4

Якщо бажаєте взяти долучитися необхідно:
• Зареєструватися, по закінченню, на вказану електронну пошту, прийде повідомлення з посиланням за яким матимете можливість підключитися до WEBEXі вебінару.
• Переконатися, що на комп’ютері встановлено операційну систему вище за ХР та останні версії браузера (інше не підтримується WEBEX).
• Не переплутати посилання.
• Підключення розпочати за 5-10 хвилин (не намагатися підключатися набагато раніше або після вебінару).
• Якщо звук не налаштувався автоматично, на верхній панелі WEBEX обрати AUDIO і або “Use computer for AUDIO” “Use Phone”.
• Якщо при підведенні курсору до верхньої частину екрану не з’являється панель налаштування – розблокуйте можливість появи вікон, що з’являються.

Якщо бажаєте отримати сертифікат необхідно:
• Зареєструватися і відвідати не менше 90% часу кожного з вебінарів.
• При реєстрації вказувати одну електронну пошту.
• Не важливо з якого комп’ютера (планшета, смартфона) буде підключення, головне щоб була технічна можливість перегляду операційна система вище ХР.
• Сертифікат безкоштовний, буде надісланий до 24 травня.

 

Залишити відповідь

Схожі новини

ЗІ СВЯТОМ ПЕРШОГО ТРАВНЯ!ЗІ СВЯТОМ ПЕРШОГО ТРАВНЯ!

Шановні викладачі, дорогі студенти! Сьогодні, в Першотравень, бажаємо Вам величезних успіхів в роботі та навчанні, цілеспрямованості, ентузіазму, побільше яскравих ідей і творчих успіхів у всіх починаннях. Це день трудівника, день

ПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ

Шановні викладачі, дорогі студенти! Прийміть найщиріші привітання з наступаючим Новим Роком! Озирнувшись назад, можна сказати, що 2013 рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким

ВЗАЄМОДІЯ ШКОЛА – ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИВЗАЄМОДІЯ ШКОЛА – ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ

Формування професійного іміджу майбутнього вчителя в освітньому середовищі закладу вищої освіти – складне психолого-педагогічне явище. Учитель Нової української школи – це фахівець нового покоління, який самостійно працює над власним розвитком,