ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ!

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ!

10 вересня, Україна відзначала день фізичної культури та спорту.

У мирний час ми б обов’язково проводили масштабні святкові спортивні заходи. Сьогодні – війна. У спортивних залах, на великих аренах немає тих звичних велелюдних змагань, чемпіонатів, турнірів.

Багато спортсменів пішли на фронт, змінивши спортивні снаряди на бойові. І ми гордо можемо сказати, що спортсмени, фізкультурний рух – це патріотичні люди!

Студенти факультету мистецтв також не змогли оминути свята здоров’я та спорту. На спортивному майданчику, біля нового корпусу університету,  голова студентської ради – Максим Алаєм, та голова спортивного сектору  – Христін Богдан, організували тренування для всіх охочих факультету.

Ми бажаємо всім причетним до цього свята, завзяття і наполегливості, перемог та нових рекордів! Міцного здоров’я і наснаги!

Разом ми сильні! Україна переможе!

УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ СПЕЦІАЛІСТА ВИПУСКНИКАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ 2016 РОКУУРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ СПЕЦІАЛІСТА ВИПУСКНИКАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ 2016 РОКУ

29 червня на факультеті мистецтв відбулася урочиста церемонія, присвячена випуску студентів факультету мистецтв. Відкрив урочисте засідання декан факультету, заслужений працівник культури України, доцент Ятло Леонід Петрович. Наші випускники пройшли довгий

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

21 грудня свій День народження відзначає кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового  мистецтва Щербіна Інна Василівна. Шановна Інна Василівна! Прийміть наші щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого Дня