ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЕКСКУРСІЯ ДО ДІАЗ “СТАРА УМАНЬ”

ЕКСКУРСІЯ ДО ДІАЗ “СТАРА УМАНЬ”

25 травня студенти 12 та 38 групи кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін разом із куратором Оксаною Валерівною Прокулевич відвідали надзвичайно різноманітну за технікою виконання та тематикою виставку творчого доробку студентів та викладачів кафедри образотворчого мистецтва, що презентована у трьох виставкових залах державного історико-архітектурного заповідника “Стара Умань”.

Враження від такого мистецького вернісажу незабутні, студенти отримали естетичну насолоду від перегляду робіт талановитих студентіа та викладачів кафедри, а насичена розповідь екскурсовода доповнила приємні враження!

30 травня група відвідала екскурсію “Таємничими підземеллями Василіанського монастиря”, де студенти познайомилися з цікавою історією чоловічого греко-католицького монастиря, особливостями побуту монахів, обітницями ченців, їх зовнішнього вигляду, інтер’єром келій. Також, екскурсовод розповів про заснування училища в приміщенні монастиря, про систему викладання і багато інших цікавих фактів. Змістовна та динамічна розповідь супроводжуючого залишила вражаючі спогади про захоплюючу, пізнавальну прогулянку!