ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 014.13 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)

13 лютого 2023 року на факультеті мистецтв розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за спеціальністю: 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво), за темою: “Особливості викладання інтегрованого курсу «Мистецтво» в ЗЗСО”.

Завідувач, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, доцент – Василь Васильович Семенчук, спільно з доцентом кафедри образотворчого мистецтва, кандидатом педагогічних наук – Оленою Віталіївною Семеновою, проводять заняття зі слухачами у синхронному режимі на платформі Google Meet, за розкладом:

Завантажити (PDF, 79KB)

До навчання на курсах доєдналися педагогічні працівники із закладів освіти Черкаської, Житомирської, Кіровоградської, Одеської областей та міста Києва, серед яких:

Городецька гімназія Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області;
Бузівський ліцей Жашківської міської ради Черкаської області;
Комунальний заклад «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради»;
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 Черкаської міської ради Черкаської області;
Хорошівський ліцей № 2 Житомирської області;
Комунальний заклад «Торговицький ліцей імені Є. Ф. Маланюка» Новоархангельської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області;
Опорний заклад освіти «Доброславський ліцей» Доброславської селищної ради Одеського району Одеської області;
Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва;
Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва;
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 міста Києва.

Щиро бажаємо натхненної, плідної роботи та успішного підвищення кваліфікації усім курсистам!

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2014»ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2014»

11 квітня 2014 р. кафедрою хореографії та художньої культури організовується Міський відкритий хореографічний фестиваль «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2014», який проходитиме за адресою: м. Умань, вул. Садова, 28, актова зала нового корпусу  Уманського

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У IIІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА: ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ»ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У IIІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА: ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ»

Шановні колеги! Вітаємо Вас з Новим 2017 роком і Різдвом Христовим! Бажаємо вам здоров’я, наснаги і нових творчих звершень! Запрошуємо Вас взяти участь у IIІ Міжнародній науково-практичній конференції «ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА