ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МІС МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ-2014

МІС МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ-2014

17 квітня на мистецько-педагогічному факультеті відбувся конкурс краси, творчості та інтелекту «Міс мистецько-педагогічного факультету – 2014».

DSC_0652

У конкурсі взяли участь чарівні студентки нашого факультету з різних спеціальностей: образотворче мистецтво, музичне мистецтво та хореографія!
Місію оцінювати наших конкурсанток доручили високопрофесійному журі. Голова журі – проректор з соціальних питань, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, голова профкому університету Осадчий Олександр Семенович. Члени журі: кандидат психологічних наук, доцент, декан факультету початкової освіти Якимчук Борис Андрійович; кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана мистецько-педагогічного факультету з навчальної роботи Скрипник Неля Іванівна та член студради історичного факультету Ігор Опацький.

DSC_0082

Першим випробуванням для конкурсанток стало дефіле у стилі ретро. Ретро-одяг захоплює своїм неповторним стилем. Мода минулих років – це завжди яскраво, це робить дівчину більш спокусливою, жіночною і просто неперевершеною. На даному етапі оцінювалось вбрання дівчини та уміння втілити образ через ходу, пози, міміку…

DSC_0067

Другим випробуванням став конкурс «Візитка», в якому кожна учасниця повинна була за 2 хвилини коротко представити себе за допомогою відеоролику чи фото-презентації. Оцінювались їх креативність, різноплановість захоплень, уміння представити себе як особистість.

Конкурс №3 – «Діловий костюм очима конкурсанток»! Оцінювався кожен елемент вбрання дівчини, стиль, вміння продемонструвати наряд.
DSC_0119

DSC_0122 DSC_0136

Конкурс №4 – «Інтелектуальний». Кожна із учасниць отримали запитання та за деяку мить озвучили на нього відповідь. Оцінювались оригінальність і правильність відповіді, розкутість дівчат на сцені і, до певної міри, ступінь їхнього ораторського мистецтва.

DSC_0189 DSC_0208

А поки наші конкурсантки готувалися до випробування відбувся виступ молодіжного гурту «Ідея». Керівник – студент 4 курсу мистецько-педагогічного факультету Ярослав Бакал.

DSC_0239

Найцікавішим та найяскравішим видовищем вечора став «Конкурс талантів», у якому журі оцінювали артистичність кожної учасниці, оригінальність номеру та майстерність його виконання.

DSC_0286 DSC_0301 DSC_0310 DSC_0334 DSC_0339 DSC_0351 DSC_0403 DSC_0435 DSC_0443 DSC_0266

DSC_0462

Ще одним подарунком для глядачів та конкурсанток стали музичні композиції молодіжного гурту «Місто мрій». Керівник – студент 4 курсу мистецько-педагогічного факультету Расім Багіров.

DSC_0477

Найбільшою інтригою цього вечора став останній конкурс – «Дефіле у вечірніх сукнях».

DSC_0492 DSC_0494 DSC_0517 DSC_0558 DSC_0590 DSC_0658

А поки наше вельмишановне журі обдумували своє рішення, чарівним голосом усіх присутніх у залі порадувала студентка 1 курсу мистецько-педагогічного факультету Анастасія Шинкарук.

DSC_0647

Почесну місію оголошення результатів конкурсу та нагородження отримали члени журі: Скрипник Неля Іванівна та Якимчук Борис Андрійович.
Отож, результати конкурсу «Міс мистецько-педагогічного факультету – 2014»:
Володаркою титулу «Міс глядацьких симпатій» стала Руслана Руднік, студентка 4 курсу спеціальності «Хореографія».
«Міс елегантність»Світлана Яцюк, студентка 4 курсу спеціальності «Хореографія».
«Міс посмішка»Олександра Солдатова, студентка 1 курсу спеціальності «Хореографія».
«Міс артистичність»Любов Мазур, студентка 4 курсу спеціальності «Хореографія».
«Міс оригінальність»Юлія Федоренко, студентка 2 курсу спеціальності «Хореографія».
«Міс чарівність»Софія Сагайдак, студентка 4 курсу спеціальності «Музичне мистецтво».
«Міс романтичність»Ірина Лишаєватенко, студентка 1 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво».
«Міс гармонія»Світлана Погрібна, студентка 1 курсу спеціальності «Музичне мистецтво».
«ІІ віце-міс»Руслана Руднік, студентка 4 курсу спеціальності «Хореографія».

DSC_0846

«І віце-міс»Олена Прилуцька, студентка 4 курсу спеціальності «Хореографія».

DSC_0615

«Міс мистецько-педагогічного факультету – 2014»Марина Марінченко, студентка 4 курсу спеціальності «Хореографія».

DSC_0720 DSC_0735

Вітаємо усіх конкурсанток та бажаємо щоб їхні життя були сповнені лише приємними та позитивними емоціями, радісними моментами, а їхня краса завжди залишалася квітучою!
Висловлюється подяка за підтримку та допомогу в проведенні конкурсу деканату мистецько-педагогічного факультету на чолі з деканом, кандидатом історичних наук, доцентом Дудник Оленою Володимирівною! Викладачу кафедри хореографії та художньої культури Грошовик Ірині Сергіївні – за постановку дефіле та студентській раді мистецько-педагогічного факультету на чолі з Надією Анохіною! Окрема подяка організатору дійства, режисеру, заступнику декана мистецько-педагогічного факультету з виховної роботи, викладачу кафедри хореографії та художньої культури Криворотенко Анастасії Юріївні.

DSC_0728

Переглянути більше фото можна ТУТ

3 коментарі до “МІС МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ-2014”

1. Щиро дякую усім дівчатам-учасницям “Міс МПФ-2014”!!! Ви усі НЕЙМОВІРНІ!!! Надзвичайно гарні, вражаюче талановиті та безмежно чарівні!!! Я усіх вас дуже люблю!!!*)
    Дякую, що зробили це свято таким, яким я його і уявляла, – ДІЙСНО НЕПЕРЕВЕРШЕНИМ!!! Ви усі МОЛОДЦІ!!!
    Такий конкурс на нашому факультеті відбувся вперше… Тому приношу свої вибачення за неточності, заминки і “проколи”… Ми усі дуже старалися!
    Дякую всім, хто долучився до організації та проведення конкурсу!!!)))

2. Вітаю нашу Маріночку))Всі дівчата були на висоті))

3. Вітаю всіх дівчат, просто тому що всі підійшли до цього конкурсу серйозно, і всі старалися, тому були на висоті! Кохаю вас і цілую ви супер!